Littelfuse Mini 0MIN030.VP Automotive Fuse, Blade, Fast Acting Fuse, 32 VAC/VDC, 30 A, 1000 A Interrupt Green
Littelfuse
    SKU 3389798
    PartNo 0MIN030.VP
    UPC 079458033649
    Voltage Rating 32 VAC/VDC
    Current Rating 30 A
    Interrupt Rating 1000 A